Правильно обрана професія-запорука успіху

Яку професію обрати старшокласникам зазвичай радять батьки, друзі, вчителі. Часто такі поради є суб’єктивними. Щоб не помилитися із цим нелегким завданням, нині існує чимало профорієнтаційних заходів, які допомагають випускнику визначитися з майбутньою професією, зважаючи, в першу чергу, на його здібності та нахили. Традиційно  щоосені Обласний  центр зайнятості спільно з Департаментом освіти і науки  Хмельницької обласної державної адміністрації проводить ярмарок професій. Не стоять осторонь педагоги та учні ДНЗ «ВПУ №11 м.Хмелтницького».» Цьогоріч  захід відбувся 21 жовтня на базі Хмельницького міжшкільного навчально- виробничого комбінату. Представники нашого закладу  презентували інформаційні матеріали про училище. Учні під час індивідуальних консультацій дізнались про умови навчання, матеріально-технічну базу, проведення уроків виробничого та теоретичного навчання, організацію дозвілля у закладі.Із задоволенням учні переглядали інформаційно-рекламні та відеоматеріали про актуальні професії, які можна здобути у нашому закладі. Мали змогу оглянути вироби, виготовлені  учнями на гуртках технічної творчості.Зважаючи на інформацію, яку отримали учні, ми впевнені, що вони виберуть собі професію, яка принесе їм задоволення й стане улюбленою справою на все життя.