29 березня в ДНЗ «ВПУ №11 м.Хмельницького» відбулося підсумкове засідання атестаційної комісії І рівня.

Педпрацівники, які атестувалися, представляли свої портфоліо та методичні розробки уроків і виховних заходів. Розгорнуту оцінку діяльності педагогів давали голови  методичних комісій, члени адміністрації та методист.

27  березня на базі нашого училища відбувся обласний проблемний семінар педагогічних працівників професій економічного та торгівельного напрямків, який розпочався інтегрованим уроком у вигляді гри-квесту «Успішний комерсант» на базовому підприємстві ТЦ "Епіцентр" (Г.В. Белінська, майстер виробничого навчання, Н.О. Попіль, викладач ДНЗ «ВПУ №11 м.Хмельницького»).

З 28 лютого по 2 березня в училищі працювали члени експертної комісії з атестації професії «Слюсар  з ремонту колісних транспортних засобів. Рихтувальник кузовів».

23 січня в методичному кабінеті ДНЗ « ВПУ №11 м.Хмельницького» відбулося  чергове  засідання Школи Передового досвіду (секції викладачів) «WEB – сервіси на допомогу педагогу. Скрайбінг».