20 листопада 2018 року у ДНЗ “Вищому професійному училищі №11 м.Хмельницького»,  методистом відділу підвищення кваліфікації та дослідно-експериментальної роботи НМЦ ПТО ПК ІПП у Хмельницької області Вороною Юлією Володимирівною, проведено навчальний семінар «Про затвердження стандартів П(ПТ)О на основі компетентісного підходу та впровадження дуальної форми навчання».

З метою активізації ініціативи і творчості серед педагогів, а також поглиблення знань про новітні технології  і методи навчання, їх практичне застосування, визначення їх впливу на розвиток пізнавального інтересу учнів  у ДНЗ « ВПУ № 11 м.Хмельницького»  20.09.18р  відбувся семінар з обміну досвідом  педпрацівників училища та учасників КПК при НМЦ ПТО ПК у Хмельницькій області.

29 березня в ДНЗ «ВПУ №11 м.Хмельницького» відбулося підсумкове засідання атестаційної комісії І рівня.

Педпрацівники, які атестувалися, представляли свої портфоліо та методичні розробки уроків і виховних заходів. Розгорнуту оцінку діяльності педагогів давали голови  методичних комісій, члени адміністрації та методист.