З метою активізації ініціативи і творчості серед педагогів, а також поглиблення знань про новітні технології  і методи навчання, їх практичне застосування, визначення їх впливу на розвиток пізнавального інтересу учнів  у ДНЗ « ВПУ № 11 м.Хмельницького»  20.09.18р  відбувся семінар з обміну досвідом  педпрацівників училища та учасників КПК при НМЦ ПТО ПК у Хмельницькій області.

29 березня в ДНЗ «ВПУ №11 м.Хмельницького» відбулося підсумкове засідання атестаційної комісії І рівня.

Педпрацівники, які атестувалися, представляли свої портфоліо та методичні розробки уроків і виховних заходів. Розгорнуту оцінку діяльності педагогів давали голови  методичних комісій, члени адміністрації та методист.

27  березня на базі нашого училища відбувся обласний проблемний семінар педагогічних працівників професій економічного та торгівельного напрямків, який розпочався інтегрованим уроком у вигляді гри-квесту «Успішний комерсант» на базовому підприємстві ТЦ "Епіцентр" (Г.В. Белінська, майстер виробничого навчання, Н.О. Попіль, викладач ДНЗ «ВПУ №11 м.Хмельницького»).