20 листопада 2018 року у ДНЗ “Вищому професійному училищі №11 м.Хмельницького»,  методистом відділу підвищення кваліфікації та дослідно-експериментальної роботи НМЦ ПТО ПК ІПП у Хмельницької області Вороною Юлією Володимирівною, проведено навчальний семінар «Про затвердження стандартів П(ПТ)О на основі компетентісного підходу та впровадження дуальної форми навчання».

  З 10 по 19 жовтня 2018 року в нашому навчальному закладі проходили тижні загальноосвітніх та економічних дисциплін. В рамках тижнів проходили заходи:

  З метою активізації ініціативи і творчості серед педагогів, а також поглиблення знань про новітні технології  і методи навчання, їх практичне застосування, визначення їх впливу на розвиток пізнавального інтересу учнів  у ДНЗ « ВПУ № 11 м.Хмельницького»  20.09.18р  відбувся семінар з обміну досвідом  педпрацівників училища та учасників КПК при НМЦ ПТО ПК у Хмельницькій області. 

  29 березня в ДНЗ «ВПУ №11 м.Хмельницького» відбулося підсумкове засідання атестаційної комісії І рівня.

   Педпрацівники, які атестувалися, представляли свої портфоліо та методичні розробки уроків і виховних заходів. Розгорнуту оцінку діяльності педагогів давали голови  методичних комісій, члени адміністрації та методист.

  Сторінка 1 із 5

  НОВИЙ САЙТ!

  Наразі сайт у режимі наповнення, тому вибачаємось за відсутність деяких матеріалів.

  Наша адреса

  м. Хмельницький

  вул. Тернопільська 15/2

  ел. адреса:vpu11khm@ukr.net

  телефон (факс) (0382) 67-01-86

  Директор

  Селізар Василь Михайлович

  тел.

  Попередня версія сайту

  Попередню версiю сайта ви можете переглянути за посиланням 

  Please publish modules in offcanvas position.