Підсумки навчальної роботи І семестр 2015-2016 н.р.

В І семестрі 2015-2016 н. р. викладачами були виконані навчальні програми з предметів,  проведені контрольні роботи, державна підсумкова атестація з математики, англійської мови, української мови, спецтехнології в групі №31, учні виконували науково-дослідницькі роботи учнів – членів МАН, брали участь в обласних конкурсах ім. Т. Шевченка, П. Яцика.

Педагогічний колектив працював у І семестрі над навчально – методичними завданнями:

ØПрофесійна компетентність педагога та її вплив на якість підготовки учнів;

ØВиховна спрямованість викладання загальноосвітніх дисциплін;

ØМоніторинг якості підготовки учнів з загальноосвітніх дисциплін;

ØІндивідуальна робота з учнями;

ØСучасні форми і методи організації індивідуальної і самостійної роботи учнів на уроці.

У зацікавлені учнів у вивчені предметів загальноосвітньої та професійно-теоретичної підготовки викладачами був проведений конкурс серед учнів з англійської мови «Грінвіч», створені презентації до уроків з англійської мови «Традиційна українська кухня», «Традиційна англійська кухня», «Стихійні лиха», «Моя майбутня професія», «Україна - моя країна», «Заклади освіти України і Великобританії» (викладач Заєць О. М.). Учні училища виконували науково – дослідницькі роботи:

-         з фізики – Боголюбська Іоанна, тема:»Дослідження явища осмос»;

-         з історії України – Побережний Назар, тема: «Українська уніатська церква»;

-         з української мови та літератури – Сейчук Андрій, тема: «Історичний роман у віршах: «Маруся Чурай» Ліни Костенко, контексти літературної доби».

Проведено бінарний урок з англійської мови та спецтехнології, на тему: «Будова     автомобіля» (викладачі: Білик В. М., Дехтяр Н. Д.).

Учні брали участь в змаганнях з настільного тенісу (V місце), шахів (V місце).

Проведено виховні заходи в Актовій залі на теми:

-         «Україна - єдина країна» (01 вересня),

-         «Ветерани АТО» (викладач Семенюк Р. М.),

-         Відкриття ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу ім. П. Яцика (Царук Т.М.),

-         «Скажімо ВІЛ СНІДу – НІ!» (Лахтенко Н. П.).

Розроблено методичні матеріали з предметів

конкурс учнівських газет; конкурс учнівських кросвордів; предметні олімпіади; конкурс відео презентацій з англійської мови на тему: «Україна – моя країна», «Моя професія»; інтелектуальна гра з учнями першого курсу «Найрозумніший»; конкурс презентацій «Математика навколо нас»; радіогазети, присвячені Дню писемності та мови; училищний захід, присвячений Дню писемності та мови, перегляд кінофільмів; мультимедійна година «Вплив людини на навколишнє середовище».

Тиждень розпочався заходом присвяченим 70 – річчю визволення України від фашиських загарбників, переглядом фрагментів документальних фільмів, що відображали події 70 річної давності.

Викладачами проведені відкриті навчально – виховні заходи з використанням відеофільмів: з англійської мови (Дихтяр Н.Д.) на тему

«Телебачення та його роль в моєму житті»; з математики (Халавчук Ю.С.) «Математичний брейн - ринг» для учнів І – го курсу; з української мови (Царук Т.М.) захід присвячений Дню писемності та мови; з математики та електротехніки (Халавчук Ю.С., Гузак Б.В.) урок – гра «Змінний, постійний струм. Електромагнетизм.»

Наукові роботи з учнями: з фізики «Створення блоку живлення» (вик. Гузак Б.В.); з історії «Особливості окупаційного режиму на Поділлі під час другої світової війни» (вик. Семенюк Р.М.); з біології «Водні ресурси Хмельницької області» (вик. Мазурок Н.Є.); з математики «Графічний спосіб розв’язання різних рівнянь та систем» (вик. Халавчук Ю.С.)

Розробка дидактичного матеріалу та наочних посібників (Мазурок Н.Є., Царук Т.М., Ладигіна Н.В.)

Участь викладачів в обласних конкурсах, вебінарах.

Таблиця 1.

Участь учнів в обласному конкурсі ім.. Т.Г.Шевченка.

Прізвище учня

Курс

Місця

Викладач

Боднарчук О.

ІІ

Гуменюк О.

ІІІ

Царук Т.М.

Участь учнів в всеукраїнському конкурсі ім.. П.Яцика.

Прізвище учня

Курс

Місця

Викладач

Боднарчук О.

ІІ

Гуменюк О.

ІІІ

Таблиця 2.

Рейтинг навченості учнівських груп

№ групи

Якість знань

Учня, які навчаються на високий та достатній рівень

59,2

Собко Б. В.

57,7

Мацюк В.М., Собчук А.А.

Побережний  Н.Є.

55,6

Речентюк Д., Сабурова І.

55,3

Грибинчук Д.

36,1

--------

51,4

Боднарчук О., Кухар В., Люблінський А.

Мазур С., Макієнко Є., Ярощук С.

Проскуровський О., Ревта А., Шепітько О.

Безноско К., Гуменюк О., Парух І., Чиж., Шаргун О.

Гевак О.

87,6

Антощук К., Гащук О., Главацький А., Демков В., Дзюба С., Єнакі А., Каськов С., Коберник О., Криворучко Р, Луков В., Підгородецький Ю., Радунь О., Стойко В., Таранюк., Тітов О. – відмінно.

92,5

Блажков М., Бойчук І., Вальчук І. – відмінно, Вітязь В., Волчинський М., Герман Б., Дембіцький В., Дідик В., Івков В. – відмінно, Ковальський Б., Міль В., Полянчук В., Чирков В. – відмінно, Яков Д.

80,7

Вальчук Р., Гулай Д., Довгань А., Килименчук В.,Пастовський Д., Мисько О., Пастух А. – відмінно, Приступа В. – відмінно, Рибантовський О. – відмінно.

76,2

Вельський Д., Глухов О., Городецький О., Зенін В., Іконова О. – відмінно, Лаврук А. – відмінно, Легкун Д., Мединський О. – відмінно, Паламар І., Серго І., Флік Я., Чорновіл К.

80,2

Жовнір В., Крутас Р., Салдатенко Р., Сопрун А., Стаднік В., Яцюк Т. – відмінно, Янчук Р. – відмінно.

Долобанько М., Мельник В., Столярик М. – відмінно.

66 учнів закінчили І семестр 2014 – 2015 н.р.  на достатній та високий рівні, 15 учнів закінчили на відмінно.

Учні випускних групи №6 Ільницький М., Петришен І., Перепелиця О., групи №8 Дияк А., Корсун Б. закінчили навчання з отриманням диплома кваліфікованого робітника з відзнакою.