Зустріч поколінь

25 червня 2018 року в рамках проекту «Соціальна спільнота «Молоді Серця» ХОБФ «Карітас», що діє за підтримки Хмельницької міської ради у стінах нашого навчального закладу зібралися учні, викладачі та представники старшого покоління.

Унікальність зустрічі полягала в тому, що її форматом було обрано саме діалог, коли старші і молодші учасники мали однакову можливість побути в ролях та слухача. Таким чином, обмін досвідом виявився двостороннім.

Присутні мали можливість переглянути короткометражний фільм, створений вихованцями гуртка «Медіакультура», (керівник Кузенко О.П.), про долю нашого корінного подолянина, політв'язня Матвіюка Кузьму Івановича, а також почути спогади про життя Галушко Тетяни Володимирівни, що є головою міської організації «Українська громада міста Хмельницького» та очолює обласну організацію всеукраїнського об’єднання ветеранів. Вона також створила школу здоров’я та реалізовує проект для саморозвитку пенсіонерів.

Адміністрація та працівники ХОБФ «Карітас» висловлюють щиру вдячність в.о. директора  ДНЗ «ВПУ №11 м.Хмельницького»  Селізару В.М. та керівнику гуртка Кузенко О.П., учням, волонтерам за активну участь у підготовці заходу та створенні фільму.