Акція зі збору макулатури

  15 грудня 1972 р. Генеральна Асамблея ООН проголосила 5 червня Всесвітнім днем навколишнього середовища, який буде проводитись з метою поглиблення суспільного усвідомлення необхідності зберігати і покращувати довкілля.

  Цей День є для Організації Об'єднаних Націй одним з основних способів привернути увагу світової громадськості до проблем навколишнього середовища, а також стимулювати політичний інтерес та відповідні дії.

  Всесвітній день навколишнього середовища відзначається по-різному, у тому числі вуличними мітингами, велопробігами, "зеленими" концертами, конкурсами творів і плакатів у школах, посадкою дерев, кампаніями по утилізації відходів і прибиранню території, а також безліччю інших способів.

  ДНЗ "ВПУ №11 м. Хмельницького" також долучилась до покращання навколишнього середовища та організували акцію зі збору макулатури.

  Було зібрано 85 кг. За отримані кошти придбані горщики для квітів та вазони.
  За активну участь в заході дякуємо працівникам закладу Лохтенко Н.П., Царук Т.М., Купчишиній Ю. О., Белінській Г.В., Гузака Б.В., Заєць О.М., та Дригулу С.І..

  Разом ми зробимо навколишнє середовище кращим, і надалі не забуватимемо про його охорону та збереження природних скарбів.

   

  НОВИЙ САЙТ!

  Наразі сайт у режимі наповнення, тому вибачаємось за відсутність деяких матеріалів.

  Наша адреса

  м. Хмельницький

  вул. Тернопільська 15/2

  ел. адреса:vpu11khm@ukr.net

  телефон (факс) (0382) 67-01-86

  Директор

  Селізар Василь Михайлович

  тел.

  Попередня версія сайту

  Попередню версiю сайта ви можете переглянути за посиланням 

  Please publish modules in offcanvas position.