Патріотичний квест до Дня Збройних Сил України

  Світлина від Вище Професійне Училище.У нашому навчальному закладі завжди відбуваються цікаві та пізнавальні заходи, які дозволяють учням поповнити свої знання з різних галузей. В них, зазвичай, поєднані як інтелектуальні, так і духовно-фізичні цікавинки. 

  Світлина від Вище Професійне Училище.

  Не винятком став і патріотичний квест проведений до дня Збройних Сил України «Україна – свята, нездоланна ніким  і ніколи», організований класними керівниками груп ІІ курсу. В рамках проведення цього заходу учні проходили маршрут, де виконували різні завдання та отримували підказки, куди рухатися далі. Серед станцій була і станція « Екологічна», де учні проходили опитування про правила поведінки в природі, поповнювали свої знання про рослини, що занесені до Червоної книги України та пояснювали і обґрунтовували  твердження англійського письменника  Дж. Даррелла: «Ми одержали в спадок невимовно прекрасний і різноманітний сад, але біда наша в тому, що ми погані садівники, які не засвоїли найпростіших правил садівництва.» Ð¡Ð²Ñ–тлина від Вище Професійне Училище.

  Світлина від Вище Професійне Училище.За активну участь у квесті дякуємо учням ІІ курсу - 21 групи: Стахову Владиславу, Цигольнику Ярославу, Сімчуку Роману, Якубовському Денису, Кучеру Валентину і їх команді " BMW", яка в загальному підсумку посіла ІІІ місце; 22 групи - Ситюку Роману, Беляєву Олександру, Самойленку Богдану, Пивнюку Артему, Петруку Олексію, Луцкову Миколі - команда " Торнадо", яка посіла І місце; 23 групи - Рибаку Івану, Лепікашу Владиславу, Красію Владиславу, Рублевському Андрію, Пилипчуку Артуру, Томчишену Роману - їх команда " Вулкан", які посіли ІІ місце та класним керівникам - організаторам -  Попіль Н. О., Рабієвському М. М., Фокіній О. М. 

  НОВИЙ САЙТ!

  Наразі сайт у режимі наповнення, тому вибачаємось за відсутність деяких матеріалів.

  Наша адреса

  м. Хмельницький

  вул. Тернопільська 15/2

  ел. адреса:vpu11khm@ukr.net

  телефон (факс) (0382) 67-01-86

  Директор

  Селізар Василь Михайлович

  тел.

  Попередня версія сайту

  Попередню версiю сайта ви можете переглянути за посиланням 

  Please publish modules in offcanvas position.