8–9 травня Україна традиційно вшановує День пам’яті та примирення і День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. У ці дні важливо нагадати про непересічну роль українців у перемозі Об’єднаних Націй у Другій світовій війні, висловити повагу всім борцям проти нацизму, увічнити пам’ять про загиблих воїнів, жертв війни, воєнних злочинів, депортацій та злочинів проти людяності, скоєних у ці роки.

8 травня в ДНЗ “ВПУ № 11 м. Хмельницького” відбувся виховний захід з нагоди Дня пам'яті та примирення.
    Адміністрація та учні училища долучилися до покладання квітів до меморіальних знаків та обелісків. Хвилиною мовчання вшанували героїв, які віддали своє життя за нашу вільну незалежну Україну.

Світлина від Вище Професійне Училище.У нашому навчальному закладі завжди відбуваються цікаві та пізнавальні заходи, які дозволяють учням поповнити свої знання з різних галузей. В них, зазвичай, поєднані як інтелектуальні, так і духовно-фізичні цікавинки.