Тренінгове заняття: «Профілактика жорстокого поводження з дітьми»

07 березня соціальним педагогом навчального закладу з учнями було проведено Тренінгове заняття: «Профілактика жорстокого поводження з дітьми».

Метою даного заходу було сформувати в молодіжному середовищі позитивний імідж здорової людини, діагностувати форми насильства та виявляти дітей, які перебувають у несприятливих умовах, в екстремальній ситуації, ознайомити з різними видами насильства та організа-ціями, куди можна звертатитися при виявлені даної проблеми.

На інформаційних стендах освітнього закладу розміщено інформацію, куди можна звертатися учням та батькам для вирішення питань, що стосується збереження життя чи здоров’я, а також захисту прав та інтересів дитини.