Зустріч поколінь

  30 жовтня 2018р. в ДНЗ «ВПУ №11 м.Хмельницького» відбувся концерт народного аматорського хору ветеранів війни та праці «Надвечір’я» міського будинку культури, присвячений Дню визволення України від фашистських загарбників.

  Працівники та учні мали змогу зануритись в українську культуру та насолодитись неймовірним виконанням. У програмі прозвучали пісні подільського краю, класичні твори, пісні воєнних та повоєнних років, патріотичні, авторські та українські народні пісні. Майже 2 години концерту минули швидко.

  Низький уклін та щирі слова вдячності прозвучали від директора закладу Селізара В.М., який наголосив: «Хто в бою поліг — житиме у віках. По них завжди звірятимемо свої кроки, свої помисли і діла, будуючи нове життя на зрошеній їхньою кров'ю українській землі.»

  Хор «Надвечір’я»  став першим аматорським колективом у місті Хмельницькому.  За роки невтомної клопіткої праці він  здобув звання народного. Неодноразово   був лауреатом  та дипломантом  різних конкурсів  та фестивалів.  Найголовніше досягнення, це високомайстерне виконання  композицій людьми, які  не мають музичної  освіти.

  Дякуємо учасникам хору "Надвечір'я" та його художньому керівнику, лауреату міської премії ім. Б. Хмельницького, відміннику освіти України, заслуженому працівнику культури України Борису Лободюку за чудовий концерт.

  НОВИЙ САЙТ!

  Наразі сайт у режимі наповнення, тому вибачаємось за відсутність деяких матеріалів.

  Наша адреса

  м. Хмельницький

  вул. Тернопільська 15/2

  ел. адреса:vpu11khm@ukr.net

  телефон (факс) (0382) 67-01-86

  Директор

  Селізар Василь Михайлович

  тел.

  Попередня версія сайту

  Попередню версiю сайта ви можете переглянути за посиланням 

  Please publish modules in offcanvas position.