Всесвітній тиждень медійно-інформаційної грамотності

  Всесвітній тиждень медійно-інформаційної грамотності щорічно відзначається за ініціативи ЮНЕСКО і цього року проходив 24-31 жовтня 2018 р. під гаслом «Медійно та інформаційно грамотні міста».

  У рамках проведення тижня 31 жовтня наші учні відвідали міську бібліотеку-філію №11, де відбулось тренінгове навчання «Будь медіаграмотним». Захід проводила тренер з медіаграмотності Сінькова Світлана.

  Тренінг був дуже актуальний та насичений. Найбільше учням сподобалася вправа «Новина», під час якої вони передавали новину один одному і вона втрачала все більше базового тексту та обростала різними домислами, аж на останньому учаснику новина зовсім втратила первинний вигляд. Виявляється, подію можна викривити і ненавмисно – в процесі передачі. Так виникають чутки. Тому, важливо завжди перевіряти джерело повідомлення. 

  Питання медіаграмотності в Україні набуває все більшої актуальності, а потреба населення у критичному мисленні проявляється все виразніше. Та мало хто знає, що Україна — одна з небагатьох пострадянських країн, де не лише громадський сектор, але й держава робить певні кроки в напрямі медіаосвіти. Завдяки ентузіазму й мотивації великої кількості педагогів процес упровадження медіаосвіти рухається.

  Медіаграмотність — це навички та звички, які допоможуть вам критично сприймати повідомлення різних медіа: традиційних, соціальних мереж, зовнішньої реклами, партизанського маркетингу.

   

  НОВИЙ САЙТ!

  Наразі сайт у режимі наповнення, тому вибачаємось за відсутність деяких матеріалів.

  Наша адреса

  м. Хмельницький

  вул. Тернопільська 15/2

  ел. адреса:vpu11khm@ukr.net

  телефон (факс) (0382) 67-01-86

  Директор

  Селізар Василь Михайлович

  тел.

  Попередня версія сайту

  Попередню версiю сайта ви можете переглянути за посиланням 

  Please publish modules in offcanvas position.