Актуальна зустріч

26 листопада в училищі відбулась зустріч першокурсників з представником служби у справах дітей Хмельницької міської ради. Тамойко Василем Борисовичем (головним спеціалістом відділу у справах дітей) проведено лекцію «Відповідальність за скоєння правопорушень».

Під час зустрічі велася мова з молоддю про їх розуміння  правопорушення, про кримінальну та адміністративну відповідальність за скоєння того чи іншого правопорушення чи злочину, а також і відповідальність батьків за неналежне виховання дітей.

Правопорушення та безвідповідальність, на жаль, міцно закріпилися серед дітей та молоді і основною причиною цього безперечно є згубний вплив на свідомість підростаючого покоління цілого ряду негативних чинників.

Здійснюючи профілактичну роботу у закладах освіти, міський центр соціальних служб  не просто доносить інформацію а вибудовує стратегію профілактичної роботи таким чином, щоб молоді люди самі зробили потрібні висновки.