Прохолодна погода не стала на заваді свята випускників.

27 червня в актовоій залі училища зібралися працівники учні, батьки та друзі, аби поглянути, як килишні вихованці крокують у доросле життя. Залу заповнили дівчата у довгих сукнях та юнаки в костюмах. Цьогоріч з прекрасними навчальними роками попрощалися 105 учнів.

Задля всенародного вшанування пам’яті українців, загиблих під час Другої світової війни, їх подвигу та жертовності, щорічно 22 червня в нашій державі відзначається День скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні.

23 червня у Хмельницькому у сквері ім. Т.Г. Шевченка  уже п’ятий рік поспіль відбувся наймасштабніший профорієн-таційний дитячий захід в Україні «Місто професій». При вході до «міста» кожна дитина отримувала спеціальний паспорт, карту представлених професій та мала можливість «влаштуватись на роботу».