Світлина від Вище Професійне Училище.20 грудня відбувся обласний фестиваль-конкурс «Велика коляда» учнівських колективів ПТНЗ на Хмельниччині. Вихованці вокального гуртка нашого навчального закладу представили колядку «Радуйтеся люди» та отримали диплом ІІ ступеня.

Світлина від Вище Професійне Училище.

Також ВПУ №11 взяло участь в обласній виставці вертепів та витинанок «Рай розвився, син Божий народився!»

16 грудня представники нашого навчального закладу: в.о. директора Селізар В.М., старший майстер Гайдук В.К, майстер в/н Логінов М.Г., були присутні на відкритті начально-практичного центру на базі Шепетівського професійного ліцею. Всі присутні були приємно вражені технічним оснащенням, сучасним обладнанням з підготовки професії елек­тро­мон­те­ра з ре­мон­ту та об­слу­го­ву­ван­ня елек­тро­ус­татку­ван­ня, елек­тро­мон­тажни­ка з ос­вітлен­ня ос­вітлю­валь­них елек­тро­ме­реж, елек­тро­мон­тажни­ка си­ло­вих ме­реж та елек­тро­ус­татку­ван­ня.

Світлина від Вище Професійне Училище.Світлина від Вище Професійне Училище.

Бажаємо нашим колегам творчого процвітання, успіхів у подальшій роботі.

Світлина від Вище Професійне Училище.12 грудня в училищі відбувся дев’ятий Всеукраїнський конкурс з англійської мови «Гринвіч». Конкурс проводиться відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України № 105 від 07.02.2013 р., зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 26.02.2013 р. за № 319/22851.

Світлина від Вище Професійне Училище.10 грудня 2018 року учні ВПУ №11 взяли участь в обласному конкурсі учнівських проектів «Енергоефективність у моїй професії».
    У номінації проект «Моє енергетичне рішення»:
    Крутас Михайло отримав ІІ місце (проект «Реконструкція зварювального трансформатора в цілях економії елетроенергії»);
    Олійник Павло отримав ІІІ місце (проект «Наш кабінет – наш вклад в енергозбереження України»)
    Вітаємо хлопців з перемогою!

Світлина від Вище Професійне Училище.10 грудня 2018 року на базі ДНЗ «Вище професійне училище №11 м. Хмельницького» відбувся ІІ етап ХІХ Міжнародного конкурсу з української мови імені П. Яцика, в якому взяли участь 22 учні закладів професійної (професійно-технічної) освіти області.