Щорічно у третю неділю травня весь світ відзначає День пам’яті людей, померлих від СНІДу.
    До цього дня 17 травня хмельницький міський Центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді провів акцію у вигляді флеш-мобу під гаслом  «Живи, щоб пам’ятати, пам’ятай, щоб жити...». У флеш-мобі взяли участь працівники та учні ВПУ №11.

У третій четвер травня відзначають Всесвітній День вишиванки. Цього року свято випало на 17 травня. Вишиванка для українців – могутній символ благополуччя в родині, а свято вишиванки символізує національну єдність.

Щороку в травні ми відзначаємо День Перемоги. Дорогою ціною заплатив український народ за участь у найстрашнішій за всю світову історію війні 1939-1945 рр.
    Не щезне в пам'яті людській, не піде в забуття великий подвиг і велика трагедія нашого народу. Не можна забути тих, хто віддав своє життя для щастя інших. Якою дорогою ціною далася ця перемога! Скільки життів забрала та страшна війна! Скільки доль зруйнувала вона! Нема жодної сім’ї в Україні, якої не торкалась війна своїм чорним крилом.

8 травня адміністрація та учні ДНЗ "ВПУ №11 м.Хмельницького" долучилися до покладання вінків та квітів з нагоди Дня пам'яті та примирення і 73-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світові війні.

Також цього дня в училищі відбувся урочистий  захід – «Пам'ять про війну священна».

3 травня 2018 року з ініціативи Духовної ради міста в Хмельницькому обласному академічному музично-драматичному театрі імені М.П. Старицького відбувся Форум сім‘ї. Участь у форумі взяли і представники нашого освітнього закладу Сімчук М.В., Ольхова Л.І., Халавчук Ю.С., Белінська Г.В..

03 травня Лядецька Л.В. взяла участь в обласному семінарі-практикумі керівників гуртків декоративно-ужиткового мистецтва ПТНЗ: «Писанка, як культовий атрибут і вид декоративно-прикладного мистецтва», який  на базі Чорноострівського професійного аграрного ліцею.