Всесвітній тиждень медійно-інформаційної грамотності щорічно відзначається за ініціативи ЮНЕСКО і цього року проходив 24-31 жовтня 2018 р. під гаслом «Медійно та інформаційно грамотні міста».

У рамках проведення тижня 31 жовтня наші учні відвідали міську бібліотеку-філію №11, де відбулось тренінгове навчання «Будь медіаграмотним». Захід проводила тренер з медіаграмотності Сінькова Світлана.

30 жовтня 2018р. в ДНЗ «ВПУ №11 м.Хмельницького» відбувся концерт народного аматорського хору ветеранів війни та праці «Надвечір’я» міського будинку культури, присвячений Дню визволення України від фашистських загарбників.

Безмежна сила книги. Без неї людина сліпа, адже з дитячих літ книжка допомагає зрозуміти світ, що нас оточує, вона розповідає нам про історію рідного краю, звичаї, традиції… Книга – мудрий друг і порадник. В ній зібрана мудрість усього людства, яка передавалася із покоління в покоління і дійшла до наших днів.

25 жовтня відбулась екскурсія першокурсників ВПУ №11 Хмельницькою обласною бібліотекою для юнацтва.

18 жовтня 2018р. відбулась навчальна екскурсія учнів першого курсу професії «Овочівник. Оператор технологічного устаткування у спорудах закритого грунту» Державного навчального закладу «Вище професійне училище №11 м.Хмельницького»  до тепличних господарств ТОВ «Дубово – агро» (с.Копистин Хмельницького району Хмельницької області) та ОСГ  ПП Мартинюк О.М. (с.Кам'янки Підволочиського району Тернопільської області).

18 жовтня відзначався  Європейський день боротьби з торгівлею людьми, започаткований Європарламентом у 2007 році. Протидія цьому ганебному явищу є основним завданням сьогодення. Жертвою торгівлі людьми може стати кожен, а знання – ефективний інструмент протидії.