Народ мій є! Народ мій завжди буде!

Ніхто не перекреслить мій народ!

В. Симоненко

22 січня Україна святкує День соборності. У 2019 році відзначається 100-річчя проголошення Акту возз'єднання Української Народної Республіки і Західноукраїнської Народної Республіки.

Світлина від Вище Професійне Училище.27 грудня у ВПУ №11 відбувся щорічний обласний огляд-конкурс художньої самодіяльності, в якому взяли участь активні та талановиті учні навчального закладу.
    Світлина від Вище Професійне Училище.З Новим роком та Різдвом Христомим прийшла привітати колектив та учнів навчального закладу солістка Хмельницької обласної філармонії, заслужена артистка України, лауреат всеукраїнських та міжнародних конкурсів Фатіма Чергіндзія.

Світлина від Вище Професійне Училище.20 грудня відбувся обласний фестиваль-конкурс «Велика коляда» учнівських колективів ПТНЗ на Хмельниччині. Вихованці вокального гуртка нашого навчального закладу представили колядку «Радуйтеся люди» та отримали диплом ІІ ступеня.

Світлина від Вище Професійне Училище.

Також ВПУ №11 взяло участь в обласній виставці вертепів та витинанок «Рай розвився, син Божий народився!»