З 15 по 19 квітня в ДНЗ „ВПУ № 11 м. Хмельницького” відбулися ряд навчально-виховних заходів, присвячених Тижню Довкілля.

У ході тематичного тижня були проведені такі заходи:

• виховна година "Знай, люби і бережи природу"
    • в бібліотеці закладу було організовано тематичну виставку книжок "Чисте довкілля – здорове майбутнє"
    • екологічний квест серед учнів 1 курсу
    • на загальноучилищній лінійці проведено інформхвилинку "День довкілля"
    • проведено трудовий десант "Зробімо світ кращим" по впорядкуванню території училища.
    •

Незабаром кожна українська сім’я почне готуватися до Великодня. Великдень – свято особливо шановане та величне. У ці дні ми не повинні забувати про тих, хто стоїть на сторожі нашого спокою та миру на передовій.  Кожен воїн повинен відчути свято Великодня, його тепло та любов.

Адміністрація, працівники, учні Державного навчального закладу „Вище професійне училище № 11 м. Хмельницького” долучилися до акції „Великодній кошик солдату”. Мета акції – зібрати  нашим бійцям, які захищають незалежність та територіальну цілісність України у зоні проведення антитерористичної операції подарунки до Великодніх свят, донести їм особливу підтримку, світло і радість Воскресіння Господнього.  У житті кожного християнина Великдень - свято особливо шановане та величне. Й не тільки тому, що приходить воно з утвердженням справжньої, квітучої та теплої весни, але й тому, що є символом перемоги життя над смертю, добра над злом, світла над пітьмою, віри – над безнадією. Великодні дні зазвичай спонукають усіх по-новому побачити й відчути себе в світі, оцінити чистоту своїх помислів, бажань та вчинків, а ще - бути добрішими, милосерднішими, терплячішими, благороднішими один до одного. Напередодні Великодніх свят ми всі разом повинні пам’ятати про тих, хто стоїть на сторожі нашого спокою та миру на передовій. Кожен воїн повинен відчути свято Великодня, нашу любов та турботу.

Світлина від Вище Професійне Училище.Світлина від Вище Професійне Училище.21 березня 2019 р. у ДНЗ «Вище професійне училище № 11 м. Хмельницького» відбулося урочисте відкриття пам'ятних меморіальних дошок учням училища - Герою Небесної Сотні Артему Мазуру та учаснику АТО Іваху Дмитру, які героїчно загинули під час боротьби за цілісність та суверенітет України.

Народ мій є! Народ мій завжди буде!

Ніхто не перекреслить мій народ!

В. Симоненко

22 січня Україна святкує День соборності. У 2019 році відзначається 100-річчя проголошення Акту возз'єднання Української Народної Республіки і Західноукраїнської Народної Республіки.