08 листопада 2018 року ВПУ №25 відбувся навчально-мотиваційний зліт лідерів учнівського самоврядування закладів професійної (професійно-технічної) освіти  області.

Зліт відбувався в одноденному форматі. На заході були присутні 23 лідери з кожного ПТ навчального закладу. Представником ДНЗ «ВПУ №11 м.Хмельницького» був лідер учнівського самоврядування Михайло Крутас.

З 20 по 22 червня 2018 року в ДПТНЗ «Славутський професійний ліцей» відбувся зліт лідерів учнівського самоврядування   закладів професійної освіти. Представниками від ДНЗ «ВПУ №11 м.Хмельницького» були президент учнівського самоврядування Богдан Шелест та соціальний педагог Лілія Ольхова.